O gabinecie

W naszym gabinecie badamy na wysokiej klasie aparacie usg  Logiq S7 Expert wyposażonym w 4 różne głowice dopasowywane w trakcie badania do Pacjenta,  tak aby uzyskany obraz był możliwie najlepszy.

Badanie wykonuje specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej lek. Marta Mucha-Zielińska z 10-letnim doświadczeniem w ultrasonografii. Poprzedza je  dokładny wywiad  i zapoznanie się z historią choroby Pacjenta oraz z dostarczonymi przez niego poprzednimi wynikami badań . 

W trakcie badania nie jest wskazana rozmowa z lekarzem. Po jego zakończeniu i napisaniu wyniku lekarz udzieli szczegółowych informacji co do wykrytych nieprawidłowości, dalszych zaleceń i ew.  kontroli.

Pacjent otrzyma wynik usg zawierający dokumentację zdjęciową badanych narządów oraz dalsze zalecenia.

W naszym gabinecie staramy się nie dopuszczać do opóźnień, dlatego prosimy Pacjentów o stawianie się na badanie na ok 10 min przed umówionym czasem, aby mogli dopełnić formalności w Rejestracji głównej .

Dla  chorujących na cukrzycę , dla  osób dla których pozostawanie na czczo min 5 godzin może stanowić duży problem ( np. dzieci),  a także dla osób zapracowanych, które chciałaby wykonać badanie przed pracą  uruchamiamy godziny wczesnoporanne  (od godz. 7 rano) po wcześniejszym uzgodnieniu na kontakt@usgexpert.com